Akcja #DajżeKompa

Szanowni Państwo!

Rusza akcja doposażania uczniów i nauczycieli w brakujący sprzęt komputerowy pod hasłem DAJŻE KOMPA.
Do udziału w akcji, za pośrednictwem strony www.dajzekompa.pl, mogą być zgłaszani uczniowie i nauczyciele z Krakowa. Projekt jest tak zaplanowany, żeby w pierwszej kolejności pomoc trafiła do najbardziej potrzebujących.

Informacje dotyczące akcji #DajżeKompa, w tym formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można znaleźć na stronie www.dajzekompa.pl oraz na Facebooku.
Bardzo proszę wszystkich wychowawców klas o poinformowanie rodziców o akcji i zachęcenie ich do wypełnienia formularza. Do akcji może przystąpić również każdy nauczyciel, który nie posiada właściwego sprzętu do realizacji zajęć.

Z poważaniem,
Ewa Rzepecka