Dobre kino

Film pt. „Zew krwi” zechciała zobaczyć duża grupa uczniów naszej szkoły  z klas: 4a, 4b, 5a, 5b, 5c, 6c, 8b, 8c. Nic zresztą dziwnego, bo jest to typowa baśń familijna. Zachwyci się nią i wzruszy każdy – dziecko, dorosły; chłopak czy dziewczyna. ,,Zew krwi” to także piękna opowieść przygodowa, a przede wszystkim historia psa Bucka, którego życie jest zmienne  i burzliwe. W filmie podziwiamy również rolę Harrisona Forda. John Thornton grany przez tego kultowego aktora tworzy z Buckiem klasyczny kinowy duet życiowych rozbitków, dla których przyjaźń staje się kołem ratunkowym. ,,Zew krwi” Sandersa jest dość luźną, ale bardzo udaną ekranizacją powieści  Jacka Londona.  Na pewno zachwyci się nią każdy posiadacz czworonogiego pupila.  Ten film to doskonały sposób na spędzenie z rodziną sobotniego czy niedzielnego popołudnia.