Sponsor naszej szkoły

Dzień Otwarty Szkoły – WAŻNA INFORMACJA!!!!!

Szanowni Państwo!

W związku z sytuacją epidemiologiczną wywołaną pojawieniem się koronawirusa na terenie kraju, w tym miasta Krakowa uprzejmie informuję o zmianie harmonogramu dnia otwartego, który odbędzie się 
13 marca w godzinach 18.00 – 20.00. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich dzieci zdecydowałam się zrezygnować z zajęć warsztatowych przewidzianych na ten dzień. Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i w marcowym okresie rekrutacyjnym umożliwić zapoznanie się z pełną ofertą szkoły, serdecznie zapraszam wszystkich rodziców i opiekunów na spotkanie z Dyrekcją Szkoły, wychowawcami przyszłorocznych klas pierwszych oraz zespołem nauczycieli odpowiedzialnych za realizację zadań z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej w powyższym terminie. W tym dniu będzie czynny sekretariat szkoły, co umożliwi Państwu zapisanie dziecka do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021.

Z poważaniem
Dyrekcja Szkoły

Comments are closed.