Dzień Patrona Szkoły
Dzień Patrona to ważne święto w szkolnym kalendarzu: integruje uczniowską społeczność, upamiętnia Patrona- Henryka Sienkiewicza. Najważniejszym punktem uroczystej akademii dla klas 4-8 była inscenizacja przygotowana przez uczniów z klas: 5 a, 6 a, 6c, 6 d pod kierunkiem polonistki p. Danuty Wnęk. W trakcie barwnego widowiska na scenie pojawili się nie tylko bohaterowie z kart utworów Pisarza, ale również sam Noblista.![]()
Po apelu Pani Dyrektor Ewa Rzepecka skierowała podziękowania do wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia.![]()
![]()
























