kuratorium-krakow
future4m4

Dzień Zdrowia

Z okazji Dnia Zdrowia klasy 1-3 wzięły udział w wyzwaniu pod hasłem “Tydzień Pełen Witamin”.

Codziennie przez tydzień, uczniowie przynosili do drugiego śniadania kolorowe witaminy w postaci owoców i warzyw. Na wyróżnienie, za najbardziej aktywny udział, zasługują klasy 1b, 2a i 3d. Gratulujemy!

Ponadto klasy 1 wykonały barwne ilustracje do wiersza J. Brzechwy pt. “Na straganie”. Klasy 2 sfotografowały samodzielnie ułożone oryginalne, owocowo-warzywne kompozycje, a klasy 3 wykonały w grupach ciekawe plakaty dotyczące walorów zdrowotnych wybranych owoców i warzyw. Prace uczniów można podziwiać w galerii poniżej

Comments are closed.