Sponsor naszej szkoły

Festiwal zawodów w Małopolsce 2021

Festiwal Zawodów w Małopolsce 2021

10, 11 oraz 14 czerwca

Bierzemy aktywny udział w Festiwalu Zawodów online. Klasy 8A, 8B i 8C oglądają na żywo Studio Festiwalowe.

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w tym roku przygotował dla uczniów dwa programy zawodoznawcze on-line: Studio Zawodów oraz Studio Medyczne.

W ramach Studia Zawodów 10 i 11 czerwca w godzinach 9:00 – 14:30 uczniowie będą mogli zapoznać się z zawodami ze strefy turystyczno-gastronomicznej, elektryczno-informatycznej, medycznej, budowlanej i energetycznej, handlowo-usługowej, mechaniczno-transportowej, rolniczo-leśnej oraz mundurowej.
W trakcie programu odbędą się również rozmowy z zaproszonymi gośćmi ze świata mediów, kultury, edukacji i nauki, biznesu, samorządu.


Dla uczniów zostały przygotowane także konkursy, a dla rodziców teleporady z doradztwa edukacyjno-zawodowego. Program urozmaicać będą atrakcyjne pokazy tematyczne prezentowane przez uczniów „na żywo”.

Równocześnie w godzinach 10:00-13:00 w ramach Studia Medycznego studenci i nauczyciele ze szkół i uczelni medycznych oraz m.in. ratownicy, lekarze, fizjoterapeuci, pielęgniarki, położne, technicy dentystyczni i farmaceutyczni, ortoptyści, masażyści, dietetycy będą omawiać, przedstawiać i pokazywać zawody z branży społeczno-medycznej. Kamera zajrzy na stoiska wystawiennicze przygotowane przez szkoły w studio.

Dodatkowo 14 czerwca w godzinach 9:00 – 15:30 uczniowie będą mogli uczestniczyć w webinariach, warsztatach on-line i konkursach prowadzonych przez przedsiębiorców.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje o spotkaniach oraz rejestracji są dostępne pod adresem www.zawodowa.malopolska.pl

Klasa 8A

Klasa 8B

Klasa 8C

Comments are closed.