Sponsor naszej szkoły

Grupa Młodzieży z Litwy

W dniach 22 oraz 29 września gościliśmy w szkole naszych rówieśników – grupę polskiej młodzieży z nauczycielami, zamieszkującą Kresy Wschodnie, na terenie dzisiejszej Litwy.

Goście przebywali Krakowie i okolicach przez tydzień, natomiast my mieliśmy jeden dzień wspólnego spędzania czasu.

Pierwsza grupa wzięła udział w lekcji języka polskiego u pani Joanny Kośmidek, historii u pana Grzegorza Szydłowskiego, a także warsztatach robotyki u pana Marcina Dudy. Po południu wraz z panią dyrektor Angelą Chojnacką, panią Mariolą Nowak i Małgorzatą Świerz udali się na warsztaty ceramiki do Nowohuckiego Centrum Kultury.

Druga grupa uczestniczyła w labolatoryjnej lekcji połączonej fizyki i chemii u pani Małgosi Obrzut i pana Damiana Małety, lekcji języka angielskiego u pani Agnieszki Różańskiej oraz warsztatach robotyki u pana Marcina Dudy. Klasą, która gościła rówieśników u siebie na lekcjach była 8c.

Oczywiście ważnym punktem programu dla każdej grupy było spotkanie z panią dyrektor Ewą Rzepecką, miła rozmowa, wymiana upominków i pamiątek. Cieszymy się, że mogliśmy się poznać.

Comments are closed.