Sponsor naszej szkoły

Konkurs Nauka dla Ciebie 2024

Najlepsi w Polsce!

Komitet główny konkursu „Nauka dla Ciebie 2024” składający się z przedstawicieli Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Centrum Nauki Kopernik, opiekunów Klubu Młodego Odkrywcy oraz pracowników naukowych z Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego nagrodził zespół naszych uczniów w składzie:

Gruszczak Lilla 7b, Cygan Bartosz 7b, Dudzik Igor 7b, Musiał Aleksander 7b i Porębski Karol 7b.

Nagrodę za najlepszy projekt w Polsce wręczał Minister Maciej Gdula.

Uczniowie zaprojektowali i wykonali projekt edukacyjny – „Smart city – edukacyjny punkt pomiarowy”. Zaprogramowany układ pomiarowych mierzy parametry środowiskowe i agreguje dane w dedykowanym serwisie internetowym.

Wyróżnione prace będą częścią ekspozycji w Centrum Nauki Kopernik, aby każdy odwiedzający to miejsce mógł samodzielnie zapoznać się ze stworzonymi pomocami naukowymi.

Gratulujemy i trzymamy kciuk za następne sukcesy!

Opiekunem projektu jest p. Marcin Duda

Szczegóły na stronie:

Znamy zwycięzców konkursu „Nauka dla Ciebie” – Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Comments are closed.