Sponsor naszej szkoły

Konkurs – Nauka dla Ciebie 2024

Najlepsi w Polsce!

Z radością informujemy o kolejnym sukcesie naszych uczniów.

Zespół projektowy w składzie:

Lilla Gruszczak  7b, Bartosz Cygan 7b, Igor Dudzik 7b, Aleksander Musiał 7b, Karol Porębski 7b laureatami ogólnopolskiego konkursu „Nauka dla Ciebie  2024” organizowanego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Wykonany przez zespół projekt pomocy edukacyjnej – Systemu komputerowego dokonującego pomiarów parametrów środowiskowych – został oceniony, jako najlepszy w Polsce!  Jest to efekt całorocznej, wielogodzinnej pracy nad projektem w ramach zajęć z robotyki.

Gratulujemy!

Opiekunem naukowy projektu jest p. Marcin Duda

Relację z Galii wręczenia nagród przez Ministra Nauki i prezentacji projektu przekażemy 13 czerwca. 

Comments are closed.