Sponsor naszej szkoły

KONKURS WIEDZY O HISZPANII

W maju chętni uczniowie klas siódmych i ósmych naszej szkoły wzięli udział w konkursie wiedzy o Hiszpanii. Konkurs ten odbywa się już od wielu lat, a w tym roku tematem przewodnim była stolica kraju – Madryt. Uczniowie przygotowując się do konkursu zapoznawali się z informacjami o Madrycie, jego zabytkach i atrakcjach turystycznych korzystając z podanych przez nauczyciela stron Internetowych. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zobaczą na żywo miejsca, o których się uczyli.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Gabriela Filipowicz klasa 8A

II miejsce – Zuzanna Rachwał klasa 7A

III miejsce – Natalia Kamieniarz klasa 8B

Dziękuję wszystkim uczniom za udział w konkursie. Gratuluję chęci poszerzenia swojej wiedzy i osiągniętych wyników!

Zachęcam do obejrzenia krótkiej prezentacji Pawła Cały z klasy 8B, właśnie o Madrycie.. .

Monika Nastały

Comments are closed.