Sponsor naszej szkoły

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Bibliotecznego Wydawnictwa „Mamania” pt.” Moje życie jako … rysownik”.

Zuzanna Jastrzębska uczennica z kl. 7a została Laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Bibliotecznego Wydawnictwa „Mamania” pt.” Moje życie jako … rysownik”. Zuzia jako nagrodę otrzymała: dyplom, tablet graficzny i książkę.

W konkursie wzięło udział kilkunastu uczniów naszej szkoły. Przeczytaliście książkę „Moje życie jako… rysownik”, wielu z Was napisało pracę na temat pobytu w USA w ramach wymiany między szkołami
i pięknie ozdobiliście swoje prace 10 rysunkami, podobnie jak Derek Falon, główny bohater książki. Wszystkie prace były bardzo ciekawe, Jury wybrało pracę Zuzi.

Gratulacje!

Biblioteka szkolna otrzymała pakiet pięknie wydanych książek (22 egz. ), które wzbogaciły nasze zbiory. Serie: „Moje życie jako… ” ukazujące pełne humoru przygody dwunastoletniego chłopaka, czy „Zły Kocurek’’ itp. znają młodsi i starsi czytelnicy, więc będą często i chętnie wypożyczane.

Wydawnictwo „Mamania” już planuje dla swoich czytelników nową edycję konkursu pt. „Moje życie jako…youtuber”.

Comments are closed.