Sponsor naszej szkoły

Małżonka Prezydenta odwiedziła Centrum Wsparcia i Integracji w Krakowie

Kancelaria Prezydenta RP 🤝 Małżonka Prezydenta odwiedziła Centrum Wsparcia i Integracji w Krakowie prowadzone przez stowarzyszenie „Patchwork”. Spotkała się tam z ukraińskimi rodzinami opiekującymi się dziećmi ze znaczną niepełnosprawnością.

O funkcjonowaniu ukraińskich rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi

„Bliska współpraca rodziców z nauczycielami jest konieczna po to, żeby dziecko mogło żyć w zintegrowanych, a nie w dwóch odrębnych systemach” ©️Wojciech Eichelber.

Dziękujemy rodzicom naszych uczniów za chęć współpracy i zaangażowanie 🤗 Mama naszego ucznia z klasy 2a Pani Oksana Cheberda była na spotkaniu z Małżonką Prezydenta – Panią Agatą Kornhauser – Dudą ❤️

Ciepłe słowa pod adresem naszej szkoły zostały przekazane do Pani Prezydentowej, a w odpowiedzi otrzymaliśmy podziękowanie za naszą pracę w ramach integracji już nie tylko z uczniami o specjalnych potrzebach, ale również z dziećmi cudzoziemskimi 🥰🤗

Comments are closed.