Sponsor naszej szkoły

Mamy dwa zwycięskie projekty budżetu obywatelskiego !

W tegorocznym głosowaniu, w VI już edycji budżetu obywatelskiego, wzięło udział 53647 osób, a do rozdysponowania na projekty o charakterze dzielnicowym była kwota 20 mln zł. Do głosowania zakwalifikowanych zostało 439 projektów dzielnicowych, w tym dwa dotyczące naszej placówkiꓽ

  • Rodzinny Ogród Wrażeń
    Zagospodarowanie ogrodu w celu stworzenia miejsca przyjaznego dzieciom z problemami sensorycznymi, ich rodzinom i pozostałym mieszkańcom dzielnicy. Autorki projektu toꓽ mgr K. Śleboda, mgr K. Wierzbowska, mgr J. Szwedo oraz mgr D. Borkiewicz.
  • Budowa bieżni lekkoatletycznej 60 m
    Wykorzystanie części ogrodu na zbudowanie bieżni lekkoatletycznej 3 – torowej 60 m wraz z wybiegiem. Autorem projektu jest mgr A. Zontek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na nasze projekty zgłoszone w ramach Budżetu Obywatelskiego. Razem łatwiej realizować marzenia  😉

Comments are closed.