Sponsor naszej szkoły

Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań

Państwo Dyrektorzy
Samorządowych Przedszkoli, Szkół oraz Placówek

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

w związku z trwającym od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań, Gminny Komisarz Spisowy w Krakowie – Prezydent Miasta Krakowa zobligowany jest do przeprowadzenia akcji popularyzującej spis. 

W związku z powyższym uprzejmie proszę o rozpowszechnienie informacji na temat trwającego Spisu za pośrednictwem stron internetowych, stron w mediach społecznościowych czy też poprzez dzienniki elektroniczne kierowanych przez Państwa jednostek. W załączeniu przesyłam ulotkę dotyczącą Narodowego Spisu Powszechnego, więcej materiałów można pobrać również ze strony spis.gov.pl/materialy-do-pobrania

Ulotka NSP

Z wyrazami szacunku,  
Dariusz Domajewski 
Zastępca Dyrektora Wydziału  WYDZIAŁ EDUKACJI  
+48 12 616 52 00
 dariusz.domajewski@um.krakow.pl
Comments are closed.