Sponsor naszej szkoły

Pierwsza wycieczka rozpoczynająca cykl wyjść edukacyjno – kulturalnych za nami!

21.września 2019r.grupa uczniów z klas 4 –  8 pod opieką Pani Asi Kośmidek-Czopek oraz Pani Ani Okońskiej wyruszyła                 do kina Cinema City w Plazie. Uczniowie mieli obejrzeć film animowany pod tytułem „Wyprawa Magellana” .  Opowiada on o podróży pięciu potężnych okrętów, które wyruszają z portu w Sewilli pod opieką tytułowego bohatera i zmierzają            ku Wyspom Korzennym, mając nadzieję na przywiezienie cennych przypraw. Zaskakujące i smutne koleje losu prowadzą do powrotu tylko jednego statku , bez kapitana  i tylko z osiemnastoma członkami załogi. 

,,Wyprawa Magellana” to  przygodowe kino familijne z ciekawym wątkiem miłosnym.  Spodoba się dzieciom, młodzieży, dorosłym. Polecamy!

Comments are closed.