Sponsor naszej szkoły

Projekt Uniwersytetu w Salzburgu w kooperacji z Instytutem Austriackim.

Pod koniec roku szkolnego uczniowie klas siódmych i ósmych grup niemieckojęzycznych pod okiem swoich nauczycielek p. Justyny Kopeć i p. Agnieszki Baster brali udział w wyjątkowym projekcie Uniwersytetu w Salzburgu w kooperacji z Instytutem Austriackim. 

Po 5 dniach wytężonej pracy naszych uczniów i studentów z Salzburga pod bacznym okiem swoich Profesorów powstały dwa wyjątkowe projekty filmowe, które możecie podziwiać na stronie internetowej szkoły a także na facebooku.

Uczniowie pięknie przełamywali bariery językowe i świetnie się bawili. 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!. Jesteśmy bardzo dumni, jak wspaniale zaprezentowali siebie i szkołę. 

Teraz życzymy odpoczynku, wakacyjnej laby a w przyszłym roku zapraszamy na więcej.

Comments are closed.