Sponsor naszej szkoły

RELIGIJNY KONKURS WIEDZY ”Święty Jan Paweł II z nauką dla dzieci i młodzieży” z okazji 100 urodzin WIELKIEGO POLAKA

Człowiek nie może żyć bez miłości.
Jest wezwany do miłości Boga i bliźniego.
Niech ta miłość, właśnie dzięki wam, drodzy chłopcy i dziewczęta,
rozszerzy się na wasze otoczenia i na cały świat.
Niech ta miłość dotrze do wszystkich, którzy jej szczególnie potrzebują:
zwłaszcza do cierpiących i zapomnianych.

                                                                                  Św. Jan Paweł II


                                        RELIGIJNY  KONKURS  WIEDZY         

                                ”Święty Jan Paweł II z nauką dla dzieci i młodzieży”

                                  z okazji 100 urodzin WIELKIEGO POLAKA


W dniu termin będzie podany po Świętach Wielkanocnych r. ( zastrzegamy, że termin ten może ulec zmianie ) o godz. 8.00 na stołówce szkolnej odbędzie się  konkurs wiedzy o Janie Pawle II, w którym  wezmą udział reprezentanci klas VI – VIII ( po trzy osoby z każdego zespołu klasowego ). Materiały umożliwiające przygotowanie do konkursu będą udostępnione na stronie internetowej szkoły. Każdy zespół reprezentujący daną klasę powinien być wyposażony w przybory do pisania, kolorowe kredki i pisaki oraz dobry humor.

Materiały do konkursu
Herba Papieski
Insygnia Papieskie
Biografia Jana Pawła II

Uwaga!  Część zadań będzie rozwiązywana indywidualnie, a część w zespołach. Uczniowie o najlepszych indywidualnych wynikach będą reprezentować naszą szkołę w konkursie OLIMPUS – olimpiadzie wiedzy o Janie Pawle II. Serdecznie zapraszamy uczniów i życzymy powodzenia!

Comments are closed.