Sponsor naszej szkoły

Ślubowanie klas pierwszych

Corocznie 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, zwany potocznie Dniem Nauczyciela. Upamiętniamy w ten sposób rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej (KEN) utworzonej przez Stanisława Augusta Poniatowskiego. Wiedzieliście, że było to pierwsze ministerstwo oświaty publicznej nie tylko w Polsce, ale i w Europie?  Jest to czas nagradzania wyróżniających się nauczycieli oraz pracowników niepedagogicznych. Życzenia i podziękowania płynące w tym dniu szerokim strumieniem przede wszystkim od uczniów i rodziców dodają nam sił i motywują do jeszcze większego zaangażowania w edukację i wychowanie powierzonych nam młodych ludzi. Serdecznie dziękujemy za każde miłe słowo !

    Dla naszych maluchów z klas pierwszych, ich rodziców i bliskich to także wyjątkowy dzień. Uroczyste pasowanie na uczniów sprawia, że stają się oni pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Pięknie wykonane piosenki, recytowane wierszyki, różnorodne występy i tańce sprawiły nam wszystkim wiele radości. A niejednej osobie łezka kręciła się w oku. Życzymy Wam Drodzy Uczniowie wielu sukcesów. Już jesteśmy z Was bardzo dumni !

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tej wspaniałej uroczystości.

Comments are closed.