Sponsor naszej szkoły

Świetlica – Bądź eko!

Moi Drodzy!

Pozostajemy nadal w tematyce troski o naszą planetę, a co za tym idzie szukania rozwiązań ekologicznych. W związku z tym  proponujemy, abyście obejrzeli krótki filmik prezentujący sposób wykorzystania makulatury- czyli wyłączonych z użytku wyrobów papierniczych, które nadają się do powtórnego użytku. Sami zdajecie sobie sprawę, jak wiele takich surowców „dostarczamy” w codziennym życiu.

Ciekawe rozwiązanie na wykorzystanie rolki po papierze toaletowym prezentuje poniższy filmik:

Jak widzicie z powszechnie dostępnych materiałów higienicznych ( tj.: rolki po papierze, patyczków kosmetycznych, odrobiny waty) oraz kilku artykułów papierniczych powstaje wspaniały obraz. Wystarczy tylko odrobina wyobraźni. Zachęcamy Was do odwzorowania prezentowanego dzieła oraz czekamy na Wasze pomysły.

Wychowawcy świetlicy

Comments are closed.