Sponsor naszej szkoły

Świetlica – dzień Ziemi

Witajcie Kochani 🙂

Ciekawa jestem, kto z Was pamięta z jakiego powodu jutrzejszy dzień – 22 kwietnia – jest dniem szczególnym? Czyje to święto?Czekam, czekam, czekam na dobre odpowiedzi ….I tak ! Macie rację! Jutro swoje święto obchodzi nasza planeta – jest to dzień Ziemi.
Z tej okazji chciałabym, abyście obejrzeli krótki film, który podpowiada w jaki sposób o Ziemię, czyli wspólny dom dla ludzi, roślin i zwierząt powinniśmy dbać, aby był piękny, zdrowy i bezpieczny. 
A zatem obejrzyjcie proszę uważnie, ponieważ na koniec będziecie musieli odpowiedzieć na kilka pytań ….

Jestem przekonana,, że wszyscy udzieliliście prawidłowych odpowiedzi i wiecie w jaki sposób należy dbać o środowiska a także sami  przestrzegacie tych zasad! Teraz możecie również uczyć tego ,także  innych, którzy jeszcze nie do końca wiedzą co jest dobre dla przyrody, a co jej szkodzi.

Do zobaczenia:)
Wychowawcy świetlicy

Comments are closed.