Sponsor naszej szkoły

Świetlica Szkolna -Drodzy Rodzice i wszystkie nasze niezastąpione Dzieciaki,

Drodzy Rodzice i wszystkie nasze niezastąpione Dzieciaki,
ponieważ nie możemy spotykać się z Wami osobiście, pozostaje nam droga internetowa. Nie zapominajcie o tym, że czas poświęcony na naukę powinien być zrównoważony odpoczynkiem.
Prawdopodobnie zastanawiacie się Co można jeszcze robić w domu? Eksperymentować, konstruować, główkować i tworzyć, a przy tym doskonale się bawić. I tu z pomocą przychodzi Wam zdalna świetlica. Codziennie (pon.-pt.) będziemy dostarczać Wam inspiracji na twórcze spędzenie wolnego czasu. Wykorzystajcie go na doskonalenie umiejętności, które już posiadacie oraz nabywanie nowych doświadczeń.
Dbajcie o siebie i swoich bliskich.
Dobrej zabawy!
Wychowawcy świetlicy

Comments are closed.