Sponsor naszej szkoły

Świetlica Szkolna- Rysowanie

Drogie Dzieciaki, na poszukiwanie wiosny nie zawsze trzeba wychodzić z domu. Dzisiaj proponuję, aby okna Waszych pokoi zamieniły się w lornetki, a Wy jak przystało na prawdziwych Wiosennych Tropicieli spróbujcie zaobserwować jak najwięcej zmian w przyrodzie. Mogą to być drzewa puszczające pierwsze pąki,biegające wiewiórki, ptaki,wschodzące, a może kwitnące już kwiaty.
Zadania dla Tropiciela:
1.Spróbuj rozpoznać, a następnie nazwać zaobserwowane gatunki zwierząt/roślin. Zapisz ich nazwy.
2.Wybierz dwa dowolne gatunki i przedstaw je w postaci rysunku, malunku,wyklejanki*.
Rysunki zachowaj!Po wydrukowaniu wykorzystamy je do zrobienia wiosennej gry memory z obrazkami w 100% Waszego autorstwa.

*Specjalnie dla tych, którzy zawsze mówią, że nie potrafią rysować

Dobrej zabawy!
Wychowawcy świetlicy

Comments are closed.