Sponsor naszej szkoły

Świetlica – W zdrowym ciele, zdrowy duch!

Aktywność fizyczna ma pozytywny wpływ na prawidłowy rozwój człowieka. Ruch rozwija mięśnie, układ kostny, układ nerwowy i krążeniowo-oddechowy.  Regularnie uprawiane ćwiczenia fizyczne podnoszą sprawność i wydolność fizyczną oraz zmniejszają ryzyko powstawania wielu chorób.

Ruch przy muzyce jest także źródłem radości i naturalnej ekspresji. Rozwija twórczą postawę. Jest środkiem do uzewnętrzniania swoich przeżyć. Wyrabia zdolność koncentracji uwagi i orientacji w przestrzeni.

Zapraszamy więc Was do zabawy przy muzyce. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was relaks i czynny odpoczynek po nauce.

Na początek rozgrzewka z liskiem:

Teraz z pandą:

Do tego tańca zaproś siostrę, brata:

Oraz całą rodzinkę!

Wesołej zabawy!
Wychowawcy świetlicy.

Comments are closed.