Sponsor naszej szkoły

Godziny Konsultacji

Imię i nazwiskoDzieńGodzinasala 
Bareła Izabellaczwartek 13.30-14.30 p. naucz. 
Biel- Ziomek Mariaponiedziałek 15.35-16.35 s.39 
Bień Elżbietaczwartek 10.35-11.35  
Biernat Agata czwartek11.40-12.25 p.naucz. 
Borkiewicz Dorota środa
czwartek
14:30 -15 
14:30 – 15
sala 12
Bielińska   Agnieszkawtorek 9.40-10.40p.naucz
    
Burzyńska Bernadettaśroda 14.30-15.15 biblioteka
Czajkowska Katarzynapiątek 
czwartek
7. 30 – 8.00 
11 – 11.30
sala 16 
pokój n.
Druzgała Monikawtorek 12.30- 13.30p. naucz.
Duda Marcin czwartek 7:00-8:0010 
Dyjak Katarzyna środa7:00-8:00 68
Filipek Renata czwartek15.30-16.30 
Gaca Małgorzata środa 7:00-8:00 sala gimn. 
Gardan Barbarapiątek14.30-15.30 3
Gąsiorowska Agnieszka piątek15.30 – 16.3078 
Goślińska Lampa Beata wtorek10.30-11.30p. naucz. 
Gubała Hirschenberger Jadwigaponiedziałek 15.30-16.30sala 9 
Hojwa Józefa    ?środa  co dwa tygodnie13.00-14.00biblioteka
Jagos Patryk środa 15.25-16.25pokój nauczycielski 
Jedynak Bożenaczwartek  12.40-13.25p. naucz.
Kestranek Barbarapiątek 7:00-8:00 s. 6 
Klimkiewicz Martawtorek 16:20-17:20  s.75
Kolasa Joannaponiedziałek15.25-16.25 s.77 
Komenda Agnieszkapiątek 7 .00-8.00s. 17 
Konieczna Annawtorek 12:40-13:25czytelnia 
Konopacka Czyż Danuta wtorek 7.00-8.00  p.naucz.
Konopka Magdalenaponiedziałek 15.00-16.00 s.20 
Kordas KatarzynaWtorek 13.45- 14.45Sala 84 
Kośmidek Czopek Joanna czwartek,wtorek(wymiennie)15.25-16.25 sala70 
Kraj Beatawtorek  15.30-16.30
Kucharska -Szostek Katarzyna piątek 
Filharmonia- koncerty
Chór- dodatkowo, poniedziałek 
środa ( w razie potrzeby)
7.00-8.00

8.00-8.45
8.00-8.45
s.49


s.49
Laskosz Zdzisławawtorek
wtorek
7.00-7.30
14:00-14:30
s. 25
s.25
Łapińska – Legutek Małgorzata    
Lewandowska Sylwiaśroda 13,25-14.25 pok. naucz. 
Maciejewska Anitaśroda 15.30 – 16.30 s.9 
Madoń Justyna czwartek14:30-15:30 gabinet wicedyrektora 
Maj Damianponiedziałek 15.30-16.30 s.2 
Małeta Damianczwartek 15:25-16:25 s.50 
Matuła Martawtorek 7.45-8.45 s.69 
Miś Zofia wtorek11.30-12.30  czytelnia
Musiał Antoniponiedziałek 7:00 – 8:00 s.10 
Muzyk Renataczwartek 14:25- 15 :25sala gimnastyczna 
Mroczek Kamilawtorek 16.20-17.20 s. 6 
Nastały Monika środa7:00-8:00 s.71 
Nowak Mariolaponiedziałek 
wtorek
7.30-8.00 
7.30-8.00
pokój naucz. 
Obrzut- Wypchał Małgorzatawtorek 15.30 – 16.3050 
Okońska Anna czwartek 7.00-8.00 gab. pedagoga 
Orzechowska Hus Małgorzataponiedziałek 15.30-16.15  s.2 
Paszkot LucynaPoniedziałek 12.30 – 13.30  s.84
Pikulska-Ludwa Marzenapiątek 14.30-15.306
Podolecka Małgorzata czwartek11.30 – 12.30 16 
Różańska Agnieszkaponiedziałek 15.30-16.30 68 
Sasiak Ewa piątek10.45 – 11.30 Czytelnia
Sęk Joanna czwartek 15.30 – 16.15 31
Słupska Dorotawtorek 13.45- 14.30 sala SI
Sobczyk Magdalenaśroda 7:00- 8:00 
Solarz Izabelapiątek 7.00-8.00 76 
Szwedo Justynapiątek 10.45-11.30  Czytelnia
Szydłowska Bernadetaśroda14.30-15.30 39 
Szydłowski Grzegorzśroda 16.15-17.15 48 
Śleboda Katarzynaśroda 11.30-12.3084 
Świerz Małgorzataponiedziałek 7.45-8.4569 
Wargacka Agnieszkawtorek12.40-13.40 p. naucz. 
Wąsikowska Izabelapiątek 8.00-8.45 26 
Wcisło Chojnacka Angelaczwartek  14:30-15:30 gabinet wicedyrektora 
Wcisło Ficek Joanna środa15.30-16.30 s. 76 
Wierzbowska Katarzynawtorek 17:00-18:00 świetlica
Wilk Magdalenaczwartek 12:40 – 13:40 s. 17
Wnęk Danutaśroda godziny wymienne7.00- 8.00
15.30- 16.30
s. 38 
Wójcik Ewelinaczwartek 16.00 -17.00s. 25 
Zając Katarzyna wtorek16.00-17.00 świetlica 
Ziomek Martawtorek 
środa
7.30-8.00
7.30-8.30
s. 21 
Zontek Arkadiuszśroda 7:00-8:00 gabinet wf 
Żak Marcinpiątek7.00 – 8.00s.68