Sponsor naszej szkoły

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia rozwijające zainteresowania

Dzień Godzina Rodzaj zajęć Dla klas Prowadzący
poniedziałek 8.00 : 8.45 s.F Koło olimpijskie z języka angielskiego klasy 7 p. Katarzyna Dyjak
wtorek 7.10 : 7.55 s.H Zajęcia rozwijające z języka niemieckiego klasy 8 p. Justyna Kopeć
wtorek 9.50 : 10.35 s. 48 Koło rozwijające zainteresowania uczniów z języka angielskiego klasy 2 p. Magdalena Wilk
środa 7.10 : 7.55 s. 68 Chat hour- zajęcia doskonalące umiejętności komunikacyjne z jęz. ang. klasy 5 : 6 p. Marcin Żak
środa 13.40 : 14. 25 s. 1 English drama- czytanie bajek i inscenizacje klasy 5b : 5c p. Monika Nastały
piątek 7.15 : 8.00 s. 68 The English expert- zajęcia rozwijające i poszerzające kompetencje językowe klasy 7 : 8 p. Agnieszka Różańska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Dzień Godzina Rodzaj zajęć Dla klas Prowadzący
czwartek 12.40 : 13.25 s. 6 Warsztaty utrwalające wiedzę z języka angielskiego klasa 5c p. Luiza Kubasiewicz
piątek 14.15 : 15.00 s. H Zajęcia utrwalające z jezyka niemieckiego klasy p. Baster p. Agnieszka Baster

Konsultacje

Dzień Godzina Rodzaj zajęć Dla klas Prowadzący
czwartek 13.35 : s. 3 Zapytaj swojego nauczyciela klasy p. Gardan p. Barbara Gardan
czwartek 14:30 : s. 6 Zapytaj swojego nauczyciela klasy p. Kubasiewicz p. Luiza Kubasiewicz

P. S. Wykaz nie zawiera zajęć pani: Marzena Pikulska-Ludwa (jęz. ang.), która jest nieobecna w 1 okresie.

Nauczyciel Temat zajęć kiedy Godzina klasa
Barbara Kestranek Indywidualne zajęcia z uczniem środa 13:40:00 5b
Barbara Kestranek Indywidualne zajęcia z uczniem poniedziałek Wg harmonogramu 5b
Grzegorz Szydłowski Zapytaj swojego nauczyciela czwartek 15:30:00 4-8
Grzegorz Szydłowski Praca z uczniem zdolnym czwartek 16:20:00 4-8
Justyna Szwedo, Ewa Sasiak Wypisz wymaluj 1x w miesiącu Wg harmonogramu 2
Danuta Konopacka Wycieczki tematyczne pt. „Poznajemy świętych i odwiedzamy miejsca ich kultu” 1x w miesiącu 4-5 godzin 9-13:00 4-6
Joanna Kośmidek-Czopek i Anna Okońska Wyjścia edukacyjno-kulturalne 1x w miesiącu Wg harmonogramu 4-8
Joanna Kośmidek-Czopek ZDW środa 08:00:00 8
Katarzyna Dyjak Koło olimpijskie poniedziałek 08:00:00 7(b)
Marta Matuła Zajęcia terapeutyczne usprawniające funkcje percepcyjno-motoryczne (Wicher, Majem) piątek 13:40:00 5 a i b
Beata Kraj Zapytaj swojego nauczyciela wtorek 14:25-16:15 5-8
Małgorzata Obrzut-Wypchał Koło chemiczne środa 15:20-16:15 8
Bernadetta Szydłowska Zajęcia edukacyjno-terapeutyczne / zajęcia indywidualne Poniedziałek 12:40-13:25 8b
Bernadetta Szydłowska Zajęcia edukacyjno-terapeutyczne / zajęcia indywidualne piątek 9:50-10:35 8b
Katarzyna Kucharska Koncerty w Filharmonii „musica ars Amanda” Piątek wg harmonogramu koncertów 18:00-20:30 1-8
Anita Maciejewska ZDW czwartek 12:40:00 8a
Izabela Wąsikowska Logiczne zabawy poniedziałek 08:50:00 3a
Marta Klimkiewicz Zapytaj swojego nauczyciela poniedziałek co 2 tygodnie 07:15:00 8b, 8c
Marta Klimkiewicz Zapytaj swojego nauczyciela wtorek co 2 tygodnie 13:40:00 4c, 5c
Ewa Sasiak ZDW czwartek 10:45-11:30 2a
Katarzyna Czajkowska ZDW wtorek 10:45-11:30 2c
Katarzyna Czajkowska Warsztaty teatralne Środa po lekcjach 1x w miesiącu 11:30-14:30 2c
Katarzyna Czajkowska Wyjścia do biblioteki 1x co 3 tygodnie Przed lekcjami 2c
Agnieszka Wargacka ZDW Poniedziałek II okres 9:30-10:15 3c
Małgorzata Podolecka Matematyka czwartek 11:40-12:25 3b
Bożena Jedynak Agata Biernat Warsztaty teatralne z Norwidem Wg harmonogramu 2 godziny w miesiącu 1c
Joanna Kolasa Matematyka da się lubić poniedziałek 13:40-14:25 4b
Izabella Bareła Spójrz inaczej piątek 10:45-11:30 3d
Monika Druzgała Zajęcia wyrównawcze z matematyki poniedziałek 13:40-14:25 6c
Danuta Wnęk Kółko teatralne poniedziałek 13:30-14:15 5c
Monika Nastały English drama środa 13:40-14:25 5b 5c
Agnieszka Baster Konsultacje/korepetycje piątek 14:15-15:00 7c 8c 8b
Dorota Słupska Izabela Wąsikowska Zajęcia opiekuńcze piątek 8:55-9:40 3a
Maria Biel-Ziomek Przygotowanie do olimpiady Poniedziałek 14:35-15:20 7a 8a
Maria Biel-Ziomek Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty Wtorek 14:35-15:20 8a
Bernadeta Burzyńska Z językiem polskim za pan brat środa 13:30-14:15 6c 6d
Jóżefa Hojwa Klub ciekawej książki środa 14:00-14:45 Chętni ze świetlicy
Marcin Żak Zajęcia doskonalące umiejętności komunikacyjne środa 7:10-7:55 5b 6b 6c
Lucyna Paszkot Warsztaty teatralne wtorek 1xmiesiąc po lekcjach 11:40-13:40 1b
Marcin Duda Szkoła programowania i algorytmiki środa 16:15:00 7-8
Arkadiusz Zontek ZGS Lekkoatletyka czwartek 15:30-16:15 4-8
Arkadiusz Zontek Lekkoatletyka do zawodów czwartek 16:15-17:00 4-8
Marta Ziomek ZET piątek 13:40-14:25 6d
Renata Muzyk Gry i zabawy czwartek 7:10-8:55 3-4
Renata Muzyk Tenis stołowy wtorek 14:25-15:20 4
Antoni Musiał Robotyka środa 16:20-17:05 1 2 4 5
Jadwiga Gubała Zajęcia plastyczne na świetlicy środa 08:50:00 świetlica
Katarzyna Śleboda Trening umiejętności społecznych wtorek 14:25-15:20 3a 3c
Różańska Agnieszka The english expert Zajęcia rozwijające kompetencję językową piątek 7:15-8:00 7a 8a 8b gr. rozszerzone
Magdalena Wilk Koło języka angielskiego wtorek 9:50-10:35 2
Justyna Kopeć Sag’s besser! Zapytaj swojego nauczyciela czwartki wg harmonogramu 7:00-7:45 7
Zdzisława Laskosz Warsztaty teatralne czwartek Po lekcjach 1a w miesiącu
Zdzisława Laskosz Warsztaty muzealne wtorek Po lekcjach 1a
Mariola Nowak Zajęcia edukacyjno – terapeutyczne wtorek 10.45- 11.30 4b
Katarzyna Kordas Zajęcia plastyczne środa 8:00-8:45 1b
Justyna Kopeć Stammtisch Wtorek 7.10 – 8.55 8
Joanna Wcisło Ficek ZDW Poniedziałek 8.00- 8.45 6
Joanna Wcisło Ficek ZDW Wtorek 7.15 – 8.00 7
Joanna Kolasa ZDW Środa 8.00- 8.45 8b,8c
Magdalena Sobczyk Ortografia Czwartek 8. 00 – 8.45 5
Izabela Bareła ZDW Piątek 8.00-8.45 3
Izabela Wąsikowska ZDW Czwartek 12.40- 13.25 3
Katarzyna Kucharska Rytmika Wtorek 10:45/11:40/12:40 1,2,3,
Katarzyna Kucharska Chór Środa 14:35-16:15 Dziewczynki
Izabela Solarz Matematyka Poniedziałek 08:00:00 6
Beata Kraj Biologia Wtorek 13:40:00 5
Małgorzata Orzechowska Hus Koło geograficzne Środa 13:40:00 6
Marcin Duda Akademia robotyki Środa 15:30:00 8
Antoni Musiał Robotyka lego Środa 15:30:00 3
Małgorzata Gaca w-f Środa 2 15:30:00
Agata Gręzicka Gimn. korekcyjna Wtorek 12:40:00 1
Agata Gręzicka Gimn. Korekcyjna Czwartek 10:45:00 2
Renata Muzyk Piłka siatkowa Wtorek 15:30:00 6
Arkadiusz Zontek Gry i zabawy Poniedziałek 15:30:00 3/4
Magdalena Sobczyk Umiejętności kreatywnego pisania Poniedziałek 15:30:00 5
Katarzyna Czajkowska Koło przyrodnicze Piątek 12:40:00 2
Marta Ziomek Korekcyjno – kompensacyjne Środa Przed lekcjami 7
Marta Ziomek Korekcyjno – kompensacyjne Piątek 714:35:00 7
Małgorzata Orzechowska-Hus Zajęcia dodatkowe czwartek 15:20:00 4-8
Wilk Magdalena Zajęcia dodatkowe wtorek 13:25:00 3
Izabela Wąsikowska ZDW Czwartek 12.40- 13.25 3
Magdalena Wilk ZDW kółko czwartek 08:55:00 2