Sponsor naszej szkoły

Nasz tegoroczny festyn „Kocham Nową Hutę”

Nasz tegoroczny festyn odbywający się pod hasłemꓽ Kocham Nową Hutę cieszył się Państwa ogromnym zainteresowaniem. Dotarły do nas całe rodziny! W to magiczne sobotnie przedpołudnie przenieśliśmy się w czasie … Zabawy podwórkowe, gry w klasy i gry w gumę, tory przeszkód, wykopaliska archeologiczne, malowanie twarzy, magiczna biżuteria, wspólne tworzenie muralu, tańce,  koncert zespołu Rap – Rock, a nawet mecz pokoleń – to tylko niektóre z atrakcji jakie dla Was przygotowaliśmy. Przepyszne wypieki jakie można było degustować tego dnia były zasługą nie tylko nauczycieli ale przede wszystkim rodziców naszych uczniów. Na ich wsparcie zawsze możemy liczyć. Na koniec przeprowadzona została loteria fantowa. Tym razem nagrodą główną była elektryczna hulajnoga. Gratulujemy nowemu posiadaczowi jednośladu! Serdecznie dziękujemy także wszystkim, którzy oddali głos na nasze projekty zgłoszone w ramach Budżetu Obywatelskiego. Razem łatwiej realizować marzenia. 

Comments are closed.