Sponsor naszej szkoły

Świetlica – Walczymy z koronawirusem – pomóż nam w tym i Ty!

Żebyśmy wszyscy zatrzymali rozprzestrzenianie się epidemii, musimy stosować się ściśle do konkretnych zaleceń. Przerwa w zajęciach w szkole to nie wakacje ani ferie. To czas, w którym musimy zrobić wszystko, aby nie dochodziło do kolejnych zakażeń. Zaprezentowany filmik przedstawi Wam zasady, o których nie możemy zapominać. Przedstawimy także kilka sposobów radzenia sobie w trudnym okresie pandemii.

Sposoby na nudę. Oto dwa przykłady – eksperymenty: bańka w bańce i lewitująca bańka.

Uwaga!

Pozostań w domu! Nie spotykaj się ze znajomymi, nie przesiaduj na ławkach              i w galeriach handlowych. Dbaj o higienę! Często myj ręce wodą z mydłem.

Noś maseczkę ochronną.      

Pamiętaj ! To również od Ciebie zależy, czy wirus będzie rozprzestrzeniał się dalej!

Wychowawcy świetlicy.

Comments are closed.