Sponsor naszej szkoły

„Wizja miast w Minecraft i druku 3D” – konkurs dla szkół podstawowych

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół Podstawowych,

Unia Metropolii Polskich im. Pawła Adamowicza skierowała do Pana Jacka Majchrowskiego – Prezydenta Miasta Krakowa, zaproszenie do udziału w pierwszym ogólnopolskim projektowaniu online przestrzeni miejskiej w Minecraft i Druku 3D. W konkursie będą mogły wziąć udział dwie sześcioosobowe drużyny reprezentujące Miasto Kraków – po jednej w kategorii klas I-IV szkół podstawowych i w kategorii klas V-VIII szkół podstawowych. Zadaniem drużyn reprezentujących Miasto Kraków będzie zaplanowanie i zaprojektowanie terenów rekreacji sportowej w środowisku miejskim swojego miasta uwzględniając w projekcie symbol rozpoznawczy reprezentującego miasta. Szczegółowe informacje na temat konkursu, w tym jego regulamin, przesyłam w załączeniu.

Szkoły podstawowe zainteresowane reprezentowaniem Miasta Krakowa i udziałem w konkursie proszę o zgłoszenia – wyłącznie poprzez wypełnienie ankiety dostępnej w tym miejscu w terminie do 30 kwietnia 2021 r. do godz. 11.00.
Uwaga! Informacja o szkole zakwalifikowanej do udziału w konkursie zostanie przekazana wyłącznie do wybranej przez Wydział Edukacji szkoły.

Zainteresowanych uczniów proszę o kontakt meilowy na adres
antoni.musial@sp98krakow.pl
lub
marcin.duda@sp98krakow.pl

Linki do Regulaminu i oświadczenia.
Szczegóły dotyczące projektu
Oświadczenie dla Rodziców
Regulamin Miejski projekt – wizja miast w Minecrafcie i Druku 3D_Urban Lab Rzeszów

Z wyrazami szacunku

Anna Domańska 
p.o. Dyrektora  Wydziału  
WYDZIAŁ EDUKACJI  
+48 12 616 52 00
 Anna.Domanska@um.krakow.pl
Comments are closed.